• Ново
Allstar Перформанси ALL76205 Далечински Стартер Switch за Полнење

Allstar Перформанси ALL76205 Далечински Стартер Switch за Полнење

DEN 1799.76
Износ
Во продавницата.

Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Димензии : 8.3 "L X 8.4" W X 3.7 " Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 1.715 Lbs.Комплет содржи низок профил, челик случаи подножјето на возилото со 8 нога мозок и избрани жица завршува за работа со повеќе апликации.Обезбеди рацете слободни мотор cranking кога прилагодување вентили.

За производот

Слични предлози