• Ново
AIMASHA Бранеа Злато Бања Тапа-Двојно се Справи со Ѕид Месинг Слив Миксер и Груб во Вентил Вклучени и Груб во Вентил Вклучени 5720

AIMASHA Бранеа Злато Бања Тапа-Двојно се Справи со Ѕид Месинг Слив Миксер и Груб во Вентил Вклучени и Груб во Вентил Вклучени

DEN 1900.80
Износ
Во продавницата.

На ѕид AIMASHA бања тапа може да се пофали современа, свиткани рабови за привлечен, но, сепак, значителен стил кој носи елегантни чувството да се бања.Макс 1.5 GPM/5.5 LPM вода проток На 60 PSI (ASME стандард).Ѕидот монтирани бања тапа Изградена од цврст месинг за издржливост со висок квалитет контроли со силна оцрни и отпорност на корозија. 8" centerset дизајн овозможува лесно за инсталација.мазна извртени проток на вода.Боја : Злато.

За производот

Слични предлози