• Ново
Патување Шишиња Keychain, 2oz Преносни Празна Рака Sanitizer Refillable Пластични Шишиња Со Божиќ Keychains,2in1 Leakproof Стискаш на Фина Магла Спреј&Флип Капа Шишиња за Божиќ Подароци за Д?

Патување Шишиња Keychain, 2oz Преносни Празна Рака Sanitizer Refillable Пластични Шишиња Со Божиќ Keychains,2in1 Leakproof

DEN 139.20
Износ
Во продавницата.

Исто така можете да ја стави во торба или џеб.Мулти-цел : Кога патувате, можете да го користите да се пополни лосиони, козметика, туш гелови, шампон климатизери, креми, храна зачини, етерични масла течности, итн.Ќе добиете : Овие шишиња се 50мл/2oz унци.Лесно да се носат : Користете carabiner лесно да се спакувам за патување шишиња за клучеви, паричници, чанти, итн.Ќе добиете 6 PC празни транспарентна пластика патување шише + 6 PC carabiner + 1 PC расклопна силикони инка. 【Информации за производот】 : Материјал:PET Пластика Капацитет:50мл/ 2oz 【6pc Пакет】 = 6pc Пластични Патување Шише (Вклучува 6pc флип капа и 6pc спреј ззп) + 6pc Carabiner (Боја по Случаен избор) + 1 Компјутер расклопна силикони инка【10pc Пакет】 = 10pc Пластични Патување Шише (Вклучува 10pc флип капа и 10pc спреј ззп) + 10pc Carabiner (Боја по Случаен избор) + 1pc расклопна силикони инка Течење-доказ : спиралата млазницата дизајн може да се направи патување шише течење-доказ, и прекривачот дизајн може ефикасно да се спречи течноста од преполнети.Безбедност Материјал : Направен од PET Пластика, не-токсични без мирис, заштита на животната средина и здравјето, безбедноста, лесен и отпорен, трајни и еднократно.

За производот

Слични предлози