• Ново
Кејт и Лорел Cates Класичен Farmhouse Мали Дрвени Складирање Градите Багажникот, Селски Браун, Модерен Farmhouse Декоративни Складирање Градите

Кејт и Лорел Cates Класичен Farmhouse Мали Дрвени Складирање Градите Багажникот, Селски Браун, Модерен Farmhouse Декоративни

DEN 3839.76
Износ
Во продавницата.

Тоа е заврши на сите страни, и капакот има здрав зглоб, кои не се заклучи на место кога се отвори.Внатрешноста е корисна 26.5 Инчи, широк од 14 инчи длабоки и само под 14-инчи висок.На Cates дрвени складирање во багажникот ќе додадете пријатна и удобен селски шарм на вашиот простор со лесен, лежерен стил.Декорација на вашиот дом во удобно farmhouse стил со шармантна Cates складирање во багажникот.5-Инчи, широк од 12.Внатрешноста е 26.СЕЛСКИ ШАРМ : античкиот месинг декоративни дизајн на метален хардвер создава уникатен изглед и додава водови шарм.Неверојатно практични и супер-стилски,, оваа мала градите има и целокупниот димензии на 27.5 инчи длабоки и 11-инчи висок, што остава многу простор за доброто на вашето богатство keepsakes.МАЛА ГОЛЕМИНА : Совршен за организирање и cluttering овој мал градите има и целокупниот димензии на 27.На Cates farmhouse обичните мали дрвени складирање багажникот е прекрасна, недооценено парче со повеќе намени.5-инчи, широк од 12.5 инчи длабоки и 11-Инчи висок.

За производот

Слични предлози