• Ново
Штука на Отворено Л Серија Резервни Гуми Покрие со Бекап Камера Дупка Потресени Наутички Компас Патување Црна 32 во

Штука на Отворено Л Серија Резервни Гуми Покрие со Бекап Камера Дупка Потресени Наутички Компас Патување Црна 32 во

DEN 1439.76
Износ
Во продавницата.

5 (30") 215/75r15 (28"), 225/75r15 (28").Овие Гуми се Покрива специјално за Л Гуми Покрие со Камера Дупка во Центар.Заеднички големини : 245/75r17 (32"), 255/70r17 (32"), 245/75r16 (31"), 225/75r16 (29"), 30x9.Шепи за вашето Куче, Воена за вашиот Ветеран, Желки за љубовта на плажа, и нема недостиг од Американската Гордост.Ништо повеќе Американски од слобода на отворен пат, во вашата 4x4 или RV.Зачувај кавга за враќање/размена процес.Има индустриски bungee тип кабелот затворање обезбедува гуми капак и се придонесува за лесно се инсталира!Слајдови право на своето место и обезбедува тесна со добро се вклопуваат.Што добивате со теренски ентузијаст во вашиот живот?Правите на perfert SUV Додаток?Добар квалитет на гуми покрие за да се заштити тоа задна гума!Ние имаме резервна гума покритие за секоја интерес!И секој големина и модел!Од гроздобер campers и тешко да се најде екстра големи димензии - ние имаме вашиот резервни гуми покрие!Американското Знаме, Шепа Отпечатоци, Компас, Плажа, или Природата сцени - имаме еден за Провери од нашата продавница за целосна сопствени опции премногу!Овие тркала ги покрива се совршен RV додаток за camper во вашиот живот е премногу!.Answer : ___________________________ Note : 35" инчен опфаќа се ретки.ГОЛЕМИНА РАБОТИ : Проверете ја големината со sidewall на гуми (екс.

За производот

Слични предлози