• Ново
Ориенталниот Мебел Раш Трева Складирање Кутија - Природни

Ориенталниот Мебел Раш Трева Складирање Кутија - Природни

DEN 976.80
Износ
Во продавницата.

31"W x 16"D x 17.5"Х. 24.5"W x 13.5"D x 13.5"H внатрешни работи.Ткаени вода hyacinth раш трева надворешноста.Траен и одржлив материјал.Печката суво дрво рамка и парична казна, бела памучна обвивка.Внатрешни Димензии = 24.5"W X 13.5"D X 13.5"H. Убаво стокмено V ткаени вода hyacinth раш трева.Се смета за исполнет, одржлив и траен материјал.Богато текстура, селски градите, со памучна ткаенина обвивка.Едноставна, убава, ратан стил складирање градите, рака направена од убаво текстура V ткаени вода hyacinth раш трева.Густата, значителна капак е шарки на кутија, а внатре и врвот се наредени со парична казна бела памучна ткаенина.Единствена поклони завршува и дрво нозе да донесе лицето на селски дизајн; одлично за складирање или алтернатива кафе на маса.

За производот

Слични предлози