• Ново
Penoval Специјалното Пенкало за iPad Молив за Навалување на столбот на Осетливост на Активни Перо Пенкала, Дланка Одбивање Пенкало, A4 Про Црна, Компатибилен со iPad Про 11/12.

Penoval Специјалното Пенкало за iPad Молив за Навалување на столбот на Осетливост на Активни Перо Пенкала, Дланка Одбивање

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

3 mm nib, можете да го навалите тоа на поинаков агол за да се опишат различни дебелини и длабочини.5 инчен)A1701 / A1709 / A1852i Pad Про 12.Врвен квалитет со user-friendly дизајн го прави тоа алтернатива убиец.Како вистински молив, Penoval перо ви дава природно чувство за пишување.7", i Pad Про 10.9" (1 Генералот и 2.2 или погоре.【Наменети за i Pad серија】 : перо пенкало за i Pad е компатибилен со 2018-2021 Apple i Pad (6 - 9-та Генерација), i Pad mini (5 - 6-та Генерација), i Pad воздух (3th - 4-та Генерација), и i Pad про 12.i Pad 2011(2 генералот)A1395 / A1396 / A1397i Pad 2012(3th генералот&4-та генерација) A1416/ A1430 / A1403 / A1458 / A1459 / A1460i Pad 2017(5 генералот)A1822 / A1823i Pad Про(9.9 инчен(1 генералот&2 генералот)A1584 / A1652 / A1670 / A1671 / A1821i Pad Воздух(1 генералот & 2 генералот)A1474 / A1475 / A1476 / A1566/ A1567i Pad мини(1/2/3th/4-та генерација) A1432 /A1454 / A1455 / A1489 / A1490 / A1491 / A1599 / A1600 / A1538 / A1550.9" (3 - 5 Генерација), 11" i Pad Про (1-3-та Генерација) ***Не е Компатибилен со i Pad Про 12. ***Smart LED моќ индикатор : Тоа јасно го идентификува моќ статус во различни светла боја. Генерација), i Pad Про 9.Scribble, Геометрија сензори, Екранот, Кратки Белешки.Тоа ви овозможува да се одморат вашата рака слободно и контрола на екранот точно.Не грижете се за случајно дланка допир на екранот.Само двоен клик на копчето, тогаш сте подготвени да пишуваат или да се наслика вашите идеи.Само 30 минути за полнење, може да работи континуирано за 6 часа да ги исполни вашите секојдневни побарувачката.Во споредба со други перо, тоа е ексклузивно новиот дизајн.Згора на тоа, тоа е совршено компатибилни со ios функции,.

За производот

Слични предлози