• Ново
Bemewe Електрично Автоматско Booger Морон Бебе Носната Aspirator Носот Вшмукување за Бебе Доенчиња Батеријата Напојува Snot Слуз Смена

Bemewe Електрично Автоматско Booger Морон Бебе Носната Aspirator Носот Вшмукување за Бебе Доенчиња Батеријата Напојува

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Три големини на силиконски совети : совршен вшмукување за секоја големина на затнат нос.Оваа носната aspirator за бебето е опремен со 3 прилагодливи вшмукување нивоа; доволно Силна за родителите да им помогне на бебињата ги реши сите видови на snot и чисти носот. 3 Медицински-одделение силиконски вшмукување : Ова бебе носната aspirator дава 3 меѓусебно силикони совети; 1 gourd во облик на силиконски совети се погодни за новородените бебиња; Уште 2 инка во облик одговара за бебиња во текот на една година-стар.Безбеден дизајн и хигиенски материјал : Направи на безбеден и хигиенски материјал, нашето бебе носот почиста согласува меѓународниот стандард вшмукување спектар 20-60 KPA.LED топла светлина и лесен за употреба : Дизајн со LED топла светлина, нашиот електрични носот почиста за бебето е лесен за употреба и да ви помогне да проверите бебе нос внимателно ноќе; Тој нема да ја иритираат бебето очи и кожа; Ниско ниво на бучава функција е прифатлив за бебиња и тоа нуди бебе тивко и удобно спиење.Голем капацитет и лесно да се чисти : Со вграден голем литиум батерија, ова електрична носната aspirator може да се користи за 1.5 часа по целосно полнење; полнење преку USB порт помага користите во секое време без разлика дали дома или одат надвор.

За производот

Слични предлози