• Ново
Dabmar Осветлување GM7133-BZ Фрлија Alumimum Acorn Пост Светлина Тела - 35W Висок Притисок Натриум 120V44; Бронза - 113 x 14.38 x 14.38 во.

Dabmar Осветлување GM7133-BZ Фрлија Alumimum Acorn Пост Светлина Тела - 35W Висок Притисок Натриум 120V44; Бронза - 113

DEN 1780.80
Износ
Во продавницата.

Екипа Alumimum Acorn Пост 35 Вати Висок Притисок Натриум 120 Volts.Издржливи Фрлија Алуминиум Изградба (Пост & Тела).Бела Акрилни Леќа.Тела Пред-Жичен со УЛ Наведени Жица/Кабел.Монтажа Хардвер Вклучени за Инсталација.Dabmar е производител на висок квалитет тела за станбени објекти, комерцијални и индустриски Го користи целиот производ линија вклучува многу стилови на Пејзаж Декоративни Мислења Висок Интензитет на Испуштање на Флуоресцентни и ЛЕД Осветлување Тела за отворен и затворен апликации Карактеристики.Екипа Alumimum Acorn Пост 35 Вати Висок Притисок Натриум 120 Volts.Издржливи Фрлија Алуминиум Изградба Пост Тела.Бела Акрилни Леќа.Тела Pre Wired со УЛ Наведени Wire Cable.Монтажа Хардвер Вклучени за Инсталација.Наслов 24 Согласност.ETL Одобрена за Влажно Location Fixture Вклучува. 1 35 Вати Висок Притисок Натриум Lamp Specifications.Заврши Бронза.Максимална Светилка Wattage 35 Watts.Volts 120. Димензија 11300 H x 1438 W x 1438 D. Тежина 2534 lbs.

За производот

Слични предлози