• Ново
Прецизност Филипс Шрафцигер #000, Мали Филипс Шрафцигер PH000/1.5 mm за Крос-Прекин Завртки, S2 Висока Легиран Челик Глава, Магнетни Совет, 360°Вртливата Капа, Компатибилен с

Прецизност Филипс Шрафцигер 000, Мали Филипс Шрафцигер PH000/1.5 mm за Крос-Прекин Завртки, S2 Висока Легиран Челик Глава,

DEN 131.76
Износ
Во продавницата.

Професионални Филипс шрафцигер #000 / 1.5 mm служи за полетување дното случај на Mac Book Pro A1278 A1286 A1297 13" 15" и 17", како и поправка на Nintendo Switch РАДОСТ-ЕДИН Контролер, GBA, GBA СП, НСД, НСД Лајт, PSP1000, PSP2000, PSP3000, PSV1000, PSV2000, NDSi, 3 DS, НОВИ 3 DS, 2 DS и многу други играта уреди.Најдобар избор за електронски уред, приоритетни за електричар, техничар, механичар и поправка продавница.Преносни Големина #000 x 1" / 1.5 mm x 25мм.Филипс шрафцигер PH000 ги задоволува вашите потреби на DIY дизајн / компјутер / мобилен телефон / таблет / камера / лаптоп / електроника / играчки / watch / накит / наочари / радио / дом занает одржување и инсталации.Мини #000 Филипс-раководител магнетни возачите да може лесно да се поправи и да се повлече завртки надвор.Анти-roll функција и ротирачка капа овозможи брзо ротација да ја завршат својата работа брзо.Ергономски алуминиум легура не-пропадна зафат за фирма се справи и лесна контрола.Светла боја нуди погодност на идентификување на правото шрафцигер веднаш без да гледа во битови и трошат вашето време.Прецизноста шрафцигер е високо-квалитетна алатка со S2 висока легиран челик совет, кој е силен и носат-отпорни, и е зајакната со посебни постапки.Точно одговара прецизност машински совети Филипс шрафцигер #000/1.5 mm.

За производот

Слични предлози