• Ново
diyTech Оптички Влакна Корекција Џек – LC Дуплекс Singlemode Влакна Џек, за Корекција Оптички Влакна Ѕид Плоча, LC Влакна Patch Panel – (10-Pack)

diyTech Оптички Влакна Корекција Џек – LC Дуплекс Singlemode Влакна Џек, за Корекција Оптички Влакна Ѕид Плоча, LC Влакна

DEN 479.76
Износ
Во продавницата.

ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ - Секој LC да LC спојка обезбедува сигурен компатибилност со различни multimode влакна patch кабли, вклучувајќи OM4, OM3, OM2, OM1, 6.25 или 50 micron patch кабли.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Нашите оптички влакна спојка одговара на сите стандардна големина корекција влакна ѕид плочи или печ панели.Овој универзален дизајн обезбедува брза и лесна инсталација за користење на нашата оптички влакна клуч.КВАЛИТЕТ на ДИЗАЈН - Ние само ја испорача најдоброто за нашите клиенти.Тоа е зошто секоја оптички влакна камен-темелник е изработена од група со квалитетни материјали.Откако ќе го инсталирате нашите оптички влакна корекција во вашиот lc ѕид плоча или patch panel, ќе мора години на грижите слободна употреба.diy Tech Оптички Влакна Корекција Џек – LC Дуплекс Singlemode Влакна Џек, за Корекција Оптички Влакна Ѕид Плоча, LC Влакна Patch Panel – (10-Pack).

За производот

Слични предлози