• Ново
XLDYM Мачка Вреќа за Спиење, Пријатна Кадифен Мачка Кревет Пештерата Вреќа за Спиење, Само Затоплување се зариваат Мачка во Кревет, Пет Складиште Спиење Гушвам Пештер

XLDYM Мачка Вреќа за Спиење, Пријатна Кадифен Мачка Кревет Пештерата Вреќа за Спиење, Само Затоплување се зариваат Мачка

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Мачка Пештерата Кревет】Обезбедување на полу-затворени покриеност, Нуди чувство на заштитните заштита, но исто така дише, домашни миленици чувствувам сигурна, безбедна и пријатна, совршена за домашни миленичиња кревет за мачки и мали кучиња кутре. 【Најдобро одговара на вашите мачки】Својата кадифен doughnut форма со капак надземни им овозможува на вашата мачка да целосно да потоне во тоа и навивам нагоре.На squishy кренаа ѕидови целосно го опкружуваат вашиот крзно дете да се направи тоа, се чувствуваат безбедно и пријатно. 【Утеха и Поддршка】Полна со високо-лофт рециклиран полиестер влакна.Авто-затоплување руно ткаенина и со полу-затворени пештерата дизајн чувајте ги вашите kitty или куќи за потоплите во зима. 【Висок квалитет и против пролизгување дизајн】Стилски, Многу издржливи и отпорни, Не се лизга стап бисери на дното и против пролизгување дизајн чува домашно милениче кревет во место. 【Големина Options】 : 50cm е погодна за мачки во рок од 7 кг.Да се направи на атрактивен луксузен faux крзно, macarons боја крофна форма.Тркалезна милениче кревет понуди безбедно, Идеален за мачка или мало куче за да го одложите.Вашиот малку кожен пријатели ќе се чувствувате опкружен со љубов и топлина, овозможувајќи им да се доживее вистински мирен сон.мирен сон за подобрување на однесување и подобро здравје.

За производот

Слични предлози