• Ново
СТЕ Фитнес Голема Брзина, Скок Јаже - Авто Заклучување, Целосно Завртка Слободно - 360 степени Спин, Неверојатно Силен Стисок, Прилагодлив Кабли. Кардиоваскуларни Тре

СТЕ Фитнес Голема Брзина, Скок Јаже - Авто Заклучување, Целосно Завртка Слободно - 360 степени Спин, Неверојатно Силен

DEN 192.00
Износ
Во продавницата.

Тоа е толку ЕДНОСТАВНО.✅Целото Тело Тренингот!Добиете срцето транспорт со и да се изгради вашиот кардиоваскуларна издржливост со нова и подобрена СТЕ Фитнес брзина јаже.Таа е изградена во повеќе челик жица плетенки и е завиткан во рок од најдобрите анти-носат материјали да се зголеми животниот век на јаже скокнеш.Го носат-отпорни, материјал е причината зошто оваа скокни јаже е толку популарна. ✅ПОВЕЌЕ СИЛА ОД било кога - Ние избрани висока Јачина на судрат метални материјали, кои се направени за лесен дизајн.Max должина е до 14 инчи.Лесно прилагодување на јаже должина✅Дали сте загрижени дека на јаже скокнеш е лош квалитет и тоа нема да трае!Јажето е витален дел од скокаат јаже тоа е причината зошто ние го направи тоа посилно од било кога.✅ СОВРШЕН БРЗИНА ЈАЖЕ - STE Фитнес подароци, за вас само да скокаат БРЗИНА јаже за сериозни спортисти. ✅Тоа јаже е за сите!Жени, Мажи, Девојки, Момчиња, Деца, Девојки, Млади и ДР. ✅Нема СЕЧЕЊЕ ЖИЦА она!Со нашите СТЕ Фитнес БРЗИНА ЈАЖЕ сечење на кабел не е услов.Нашите себе-заклучен лесно се прилагодува јаже ќе ви помогне да ја најдете вашата совршена должина.Ние сме толку сигурни во нашите производи кои ние сме подготвени да се купи назад од вас ако не сте 100% задоволни.Направени за екстремни брзини, па секогаш можете да добиете подобра во вашиот занает. ✅НЕ ЛАБАВА ЗАВРТКИ - авто-заклучување, завртка-слободен скок јаже ќе обезбеди најлесна и фрустрирачки прекин за време на вашиот скок јаже сесија.

За производот

Слични предлози