• Ново
Coxreels 15726-19 Челик Двојна Страна Планината Заградата за S Серија SR19 и SL19 Пролет Управувано Ленти, 19 Должина, Црна

Coxreels 15726-19 Челик Двојна Страна Планината Заградата за S Серија SR19 и SL19 Пролет Управувано Ленти, 19 Должина,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Dual страна планината заградата.Направен од тешки мерач челик.Прав обложени чупка.Достапен во црна боја. 19-инчи должина.Coxreels двојна страна планината заградата за S Серија SR19 и SL19 пролет управувано ленти.Направен од тешки мерач челик. 19-инчи должина.Прав обложени чупка.Достапен во црна боја.

За производот

Слични предлози