• Ново
Aviditi 6 x 10 Рамен Отворен Врвот Јасно Пластика Поли Кеси за Партија Услуги, Подароци, Делови, Складирање, Пакување, и Повеќе, 3 Мили (Случај на 1000)

Aviditi 6 x 10 Рамен Отворен Врвот Јасно Пластика Поли Кеси за Партија Услуги, Подароци, Делови, Складирање, Пакување,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Здрав Поли Кеси се совршени за заштита на средни до тешки тежина производи од нечистотија, прав и на влага.Ги исполнува ФДУ и USDA спецификации.Кеси се произведени од 100% дева, со голема јасност полиетиленски филм.Затворете кеси со пресврт врски, торба лента или со топлина запечатување.

За производот

Слични предлози