• Ново
Quafwia 1 парче Алуминиум 4 инчен cam заклучување фитинзи Дел (4 ДП) cam ритам црево фитинг camlock фитинзи 4 , 4 Прашина Plug camlock фитинг

Quafwia 1 парче Алуминиум 4 инчен cam заклучување фитинзи Дел (4 ДП) cam ритам црево фитинг camlock фитинзи 4 , 4 Прашина

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

CAM-AL-400-ДП.Camlock Прашина Приклучокот.Алуминиумско куќиште за корозија и абразија отпор и мала тежина.За употреба со вода, хидраулично масло, coolants, бензин, и нафтени производи.Стандард : А-А-59326. 4 инчен cam заклучување фитинзи дел ДП Стандард : А-А-59326 Material : Aluminium Types : ДП Макс Притисок : 250 psi Camlock Прашина Приклучок за да се избегне dusts Широк Апликации : Тоа може да биде широко се применува за да оган црева и разни водоводните цевки,празнење црева, вшмукување црева, layflat црева,итн.100% Задоволни Услуга : Искрено се надеваме дека нашите производи може да ви даде добро искуство и некаква помош.Во рок од еден месец по купувањето, ќе можат да уживаат во грижете се-слободен враќа или замена.За било какви прашања слободно контактирајте со нас ,ние ќе бидат таму за да ви помогнеме.Пакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР од 4 инчни Алуминиумски Глобалната Тип ДП camlock fittings QUAFWIA има повеќе од 10 години на производство искуство во оваа област и има 20000 метри квадратни фабрика производство од кастингот за готови производи.

За производот

Слични предлози