• Ново
Чарлс Woodson Лас Вегас Индијана Џонс: Крадците Autographed Војводата Про Фудбал - Autographed Топки

Чарлс Woodson Лас Вегас Индијана Џонс: Крадците Autographed Војводата Про Фудбал - Autographed Топки

DEN 15599.76
Износ
Во продавницата.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Топки.Овој про фудбал е лично на рака потпишан од страна на Чарлс Woodson.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Фудбалска Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Чарлс Woodson сувенири.Лас Вегас индијана џонс : крадците сувенири.

За производот

Слични предлози