• Ново
MySit Рициново Тркала, Матични Casters Сет од 4, 3 Инчен 3/8-16x1 Навој Матични Планината Индустриски Castors, Тешки Гума Заклучување Кочница Вртливата Тркала Замена за Коли Dolly Wor

MySit Рициново Тркала, Матични Casters Сет од 4, 3 Инчен 3/8-16x1 Навој Матични Планината Индустриски Castors, Тешки Гума

DEN 1336.80
Износ
Во продавницата.

MYSIT РИЦИНОВО ТРКАЛА-Матични Casters Сет од 4, 3 Инчен 3/8"-16x1" Навој Матични Планината Индустриски Castors, Тешки Гума Заклучување Кочница Вртливата Тркала Замена за Коли Dolly Workbench Количка.ДИМЕНЗИЈА : Матични Дијаметар : 3/8 Инчи, Матични Висина : 1 Инч, Воланот Дијаметар : 3 инчи, Воланот Дебелина : 17/16 Инчи,Монтажа висина : 4 Инчи.Секој рициново носи до 50 кг капацитет,max Тежина Капацитет : 150 Lbs по собата.СЕТ ОД 4 CASTORS : Casters сет од 4 со заклучување на сопирачки,4 парчиња Ореви и 1pc spanner.Секој рициново носи до 50 кг капацитет,max Тежина Капацитет : 150 Lbs по собата.МАЗНА & ТИВКО ДВИЖЕЊЕ : солидна решение за лесно позиционирање на вашиот челик застане на било посакуваната област.Withstands ригорозни употреба во магацини, продавници, ресторани, училишта и болници.Оваа термопластични гума матични casters ви помогне да се движат без индуцирачки вибрации, rattling, squeaking.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Може да биде ставен на работата клупи, инструмент случаи, уметност маси, и многу повеќе.Без оглед на вашето работно место треба помош за изработка на мобилни, нашите рициново тркала се брз лек.

За производот

Слични предлози