• Ново
Chartpak Графиката Лента, 1/4 Инчи W x 324 Инчен Л, Бела Мат, 1 Тркалаат (BG2510M)

Chartpak Графиката Лента, 1/4 Инчи W x 324 Инчен Л, Бела Мат, 1 Тркалаат (BG2510M)

DEN 943.20
Износ
Во продавницата.

Се создаде дури, цврсти линии за графикони, занаети, украси и signage.Издржлив материјал се со постојан лепило; 1/4 инчи W x 324 инчен Л. се Користи и во затворени простории и на отворено за чисти, суви површини.Работи на различни површини како што се пластика, табла, стакло, хартија, дрво, метал и керамички.Произведено во САД.Chartpak Графиката Лента се користи за да се создаде дури, цврсти линии за графикони, занаети, украси и signage.На издржлив материјал карактеристики постојан лепило кој работи на различни површини, вклучувајќи пластика, табла, стакло, хартија, дрво, метал и керамички.Направени во САД, оваа лента е за употреба и во затворени простории и на отворено за чисти, суви површини.Бела Мат.Chartpak горд на интегрирање на брендови кои влијаат на начинот на кој ние работиме, начинот на кој учиме, и начинот на кој ние се создаде.

За производот

Слични предлози