• Ново
4 Слоеви Големи Дрвени Накит Кутија за Чување со Огледало и Заклучување за Jewelries Прстен Earring Ѓердани и Часовници Хривнија Носителот Организатор (Црна,Стил 2)

4 Слоеви Големи Дрвени Накит Кутија за Чување со Огледало и Заклучување за Jewelries Прстен Earring Ѓердани и Часовници

DEN 2040.00
Износ
Во продавницата.

МАТЕРИЈАЛНаправени од издржлив и висок квалитет на цврсто дрво и МЕДИЈАПАН со дрво и сликарство, кој прави да уживате во сите функции на складирање кутија.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТОва поле вклучува вграден во огледало,три повлекување од фиоките и еден врвот фиока,првиот слој има 3 слотови и прстен складирање,вториот слој има 6 места, третиот слој има 4 слотови , последниот слој има 4 види слотови и долго слот.Има доволно простор за да се соберат сите видови на накит.ВНАТРЕШНИ работифиоките се наредени со меки кадифени материјал, кој може да се осигурате дека вашиот накит не е нарушена со гребење или вдлабнатини, така што се заштити и безбедно чување на вашите накит.ПРЕКРАСЕН ПОДАРОКПрактична функција со прекрасен изглед, безбедност брава со клуч додава безбедност.Прекрасен подарок за денот на Вљубените, ден на Мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, родендени и свадби. (Забелешка : часовници и накит не се вклучени.).ГАРАНЦИЈАНие Eapmic се залага да обезбеди одлични услуги на клиентите,Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Функција : Со огледало : лесно да се провери на накит носи situation Anti се лизга:Постои црна против пролизгување подлога на дното, така што на накит поле нема да се лизга надвор easily Specifications : Бои : Black Layer : 4 layers Types : со mirror Material : МДФ+Wooden Size : 25x16x20.8cm / 9.84x6.29x8.18inch Weight : 3kg Package се вклучени : 1 x Дрвена Кутија за Накит.

За производот

Слични предлози