• Ново
uxcell M10 x 90 Проширување Eyebolt Око Орев Навој, со Прстен на 304 Нерѓосувачки Челик Водител на Суровини Завртки 2 Компјутери

uxcell M10 x 90 Проширување Eyebolt Око Орев Навој, со Прстен на 304 Нерѓосувачки Челик Водител на Суровини Завртки 2 Компјутери

DEN 419.76
Износ
Во продавницата.

Главната Големина.Стандард M10 проширување завртки со 120mm должина, и прстен Внатрешниот Дијаметар е 25мм.Материјали.Направени од премија на 304 нерѓосувачки челик, обезбедува заштита од ' рѓа и прецизни големина.Инсталација.Предложи 14mm Кол.дупка за дупчење, и тесни сидро гром со клуч по пуштањето на завртка.На гром трансфери сили за ракав, со проширувањето на ракав, цврст конекција е изградена помеѓу бетонски ѕид и оптоварување водител на орев.Апликација.Се вклопуваат во бетонски ѕид или на ѕидот, за бесење или lefting супер тешки работи како голема полица.Тоа е издржлив и сигурен.Детали.Окото тип е пад фалсификувани око, како окото завртки се дизајнирани за да прикачите обезбедување око на структурата и потоа се врзуваат за да ropers или кабли.Завртка Големина : M10 Overall Должина : 120mm Eye Орев Висина : 46mm Inner дијаметар на прстенот : 25mm Sleeve Внатрешен Дијаметар : 10mm Sleeve Должина : 60mm Suggested Дупка Големина : 14mm Кол.Вкупната Тежина : 268g Materials : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Application : Бетон и masonry Package Содржина : 2 x компјутери M10 x 90 Проширување Око Гром.

За производот

Слични предлози