• Ново
BikeMaster Поправка На Гуми За Полнење

BikeMaster Поправка На Гуми За Полнење

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Најнови дизајн на вметнување пиштол со повеќе потпора од стариот пиштол зафат дизајни.Целосен комплет значи дека сте подготвени да ги поправите рамен на патот или дома.Доаѓа со вметнување алатка, приклучоци, awl, гума цемент и средување.Се што ви треба да бидете сигурни дека ќе го направи тоа за безбедноста.Издржливи за носење вклучени.Најнови дизајн на вметнување пиштол, со повеќе потпора од стариот клипот зафат дизајни Целосен комплет значи дека сте подготвени да ги поправите рамен на патот или дома Доаѓа со вметнување алатка, приклучоци, awl, гума цемент и средување на Сè што ви треба да бидете сигурни дека ќе го направи тоа до вашата дестинација безбедно да се Издржливи за носење вклучени Производителот е доживотна гаранција.

За производот

Слични предлози