• Ново
Покачена Двојно Милениче Сад, Полиран не ' Рѓосувачки Челик Модерна Мачка Куче Двојно Куче Миленичиња Вода за Храна Пониски Покрена Фидер Јадење Чаши Стојат со НАС

Покачена Двојно Милениче Сад, Полиран не ' Рѓосувачки Челик Модерна Мачка Куче Двојно Куче Миленичиња Вода за Храна Пониски

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал.Нерѓосувачки челик двојно чаши дизајн, е издржлив, санитарните, рѓа-бесплатно, не-истекување и машина за миење садови безбедно.ЛЕСНО е ДА се ДОБИЕ ВОДА И ХРАНА ЗА КУЧИЊА : Две чаши дизајн,може да се стави на храна, од една страна, да се стави вода од друга страна.Тие може лесно да пристапите на храна.Совршен за мали или средна големина куче. 2 ОТСТРАНЛИВ ЧАШИ ДИЗАЈН И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Две се отстранува од не ' рѓосувачки челик чинии : Лесно да се Мијат & Донесе Погодност опција за куче јадење и пиење во исто време.СТАБИЛНА СТОЈАТ : Покачена пет чаши со анти-лизга нозе направи стабилна и да се спречи лизгање, нудејќи заштита за вашиот подови, исто така,.Спречување на сад да биде toppled или се пресели.ЈАСНО И БЕЗБЕДНА ХРАНА ОКРУЖУВАЊЕ : сите Ние сакаме најдобро за нашите домашни миленици и зголемено домашно милениче чаши задржи храна исклучување на подот од влага под пет чаши е одлично место за развивање на бактерии и мувла да расте.Ова домашно милениче сад за полнење користи две-сад дизајн, може да се стави храна, од една страна и вода, од друга страна.Ова е многу погоден за мали и средни кучиња и мачки, и тие лесно може да се добие храна, Тоа е лесно да се чисти, само треба да се печете со вода, и тоа е лесно да се носат и продавница, Тој е идеален за домови и продавници за домашни миленичиња.

За производот

Слични предлози