• Ново
МРАЗ Смола Уништени од Мика, Малина

МРАЗ Смола Уништени од Мика, Малина

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Додава интерес и димензија на вашиот накит, хартија занаети и се меша медиуми уметност!.Достапни во асортиман на бои, 15ml/0.5 Течност Унца.Посипете над или под МРАЗ Смола.Вградување на МРАЗ Смола или да се применуваат со Лепило Медиум.Уметноста Mechanique Содржини, Уништени од Мика, Малина, 15 ml/.5 fl мл.Ова е вистински камен Мика, за разлика од било Мика си видел - тоа е разнишана и фрлен во низа на бои само за вашиот Мешани на Медиумски проекти!Кога ќе ги користат нашите Уништени од Мика, заедно со МРАЗ Смола и Bezels, ќе добиете најинтересните транспарентен боја!Вие мора да го видите за да се сметаат како доста е.Исто така, доаѓа во Бронза, Сребро и Chartreuse!.

За производот

Слични предлози