• Ново
LUOZZY 2 парчиња Модни Свадба Партија Торта Екранот Плоча Партија Cupcake Складирање Стојат

LUOZZY 2 парчиња Модни Свадба Партија Торта Екранот Плоча Партија Cupcake Складирање Стојат

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Направени од високо qualitymaterial, безбедно и издржливи.Таа изгледа одлично во секој случај, додека истакнувајќи вашиот сладок третира и правење на вашиот вклучена добрите навистина се издвојува.Совршен за забави, свадби, бебето тушеви, родендени, ресторани, пекари, и прозорецот прикажува!.Исклучителна, цврсти и трајни круг екранот стојат.Погоден за прикажување на колачи, cupcakes, muffins или други третира во вашата партија маси.По Служба : Ние сме посветени на обезбедување дека сте 100% задоволни.Ако имате било какви прашања за време на употребата, не се задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил директно.LUOZZY.

За производот

Слични предлози