• Ново
Aviditi 20 x 1000' Goodwrappers® Премиум Разнесени Рашири Филм, Виолетова, 80 Колосек, Изградена во Расположливиот Рачки за Максимална Тензија Контрола, за да се Движат и Превозот

Aviditi 20 x 1000' Goodwrappers® Премиум Разнесени Рашири Филм, Виолетова, 80 Колосек, Изградена во Расположливиот Рачки

DEN 527.76
Износ
Во продавницата.

Goodwrappers рашири филм систем е најлесен и најбрз начин да го предаде заврши палети.Изградена во расположливиот се справува спречи триење на рацете; Патентиран систем за издавање обезбедува тензија контрола за максимална филм се водат за да зачувате на филмот.Пункција отпорни на разнесени филм совршен за нередовно се товари.Нема собрание потребни Подготвен да се користи надвор од кутијата. 20" x 80 Мерач x 1000' Goodwrappers Премиум Рашири Филм.Goodwrappers рашири филм систем е најлесен и најбрз начин да го предаде заврши палети.Пункција отпорни на разнесени филм совршен за нередовно се товари.Изградена во расположливиот се справува спречи триење на рацете.Патентирана издавање на системот обезбедува тензија контрола за максимална филм се водат за да зачувате на филмот.Нема собрание потребно.Подготвен да се користи надвор од кутијата.

За производот

Слични предлози