• Ново
1.5 Инчен Вртливата Casters, 1.5 Тешки Плоча Рициново Тркала со 400 кг Товар, Двојно Заклучување со 360 Степен Ротација, Без Бучава Заклучување Casters Сет од 4 со Завртки и Шрафц?

1.5 Инчен Вртливата Casters, 1.5 Тешки Плоча Рициново Тркала со 400 кг Товар, Двојно Заклучување со 360 Степен Ротација,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Универзална Употреба : тркалата може да се користи за мноштво на апликации, како што се : Лет Случаи, Инструмент Случаи, Екранот / Изложба Опрема, Dollies, Алатка Кутии, Светлина Машини, Опрема Стои, Мобилни Workstations, Звучници, Кабинети, Стои, Засилувачи, Електрични Куќишта, Мебел и сл. Година Услуга * 1.

За производот

Слични предлози