• Ново
Kidyawn Жените Маскирани Топло Зима Паркови Грб Качулка Faux Крзно Руно Наредени Задебелена Јакна Палта Outwear со Џеб

Kidyawn Жените Маскирани Топло Зима Паркови Грб Качулка Faux Крзно Руно Наредени Задебелена Јакна Палта Outwear со Џеб

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

08" Ракав : 68cm/26. : 3 X-Големи НАС : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 134cm/52.12" Рамо : 51cm/20.09" Ракав : 66cm/25.49" Ракав : 67cm/26.76" Рамо : 49.????За Превозот : ✨ Стандард за Испорака : 12-20 Дена да Пристигне✨ Забрзана Испорака : 7 - 10 Дена да Пристигне????Гаранција : * Ние напори 100% задоволството на клиентите услуга и искуство. ❥❥Облека Грижа:Жените зимска Јакна Грб се препорачува сува чиста или машина за миење во торба за перење, Измијте со ладна вода.Модерен облека што може да се носи сепак сакате, тоа е чувство на чукање на срцето!.03" Рамо : 47cm/18.72" Ракав : 64cm/25.07" Големина : XXL Големина. : Мали НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104cm/40.* Ако примитеоштетени или погрешно предмети,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди задоволително решение побрзо. ???? 【Дизајн Нови】 : најновите Жените Врвот , стилски стил, е најдобар избор за оваа зима, многу погоден за сите видови на луѓе, може да се комбинираат модерен облека!Погоден за сите прилики. ???? 【Карактеристики】 :Жените божиќ pullover ,Секојдневен, кратки ракави, лабава, елегантен, прва класа, убави, трајни, ова е врвот секојдневна употреба на производот, погоден за сите видови на настани, како што се : музика партија, училиште, плажа, одмор, и може да се со различни Користи од страна на облека, може да се пречека како подарок за семејството и пријателите.71" Големина : M Големина.топ т кошула вест блуза жените undershirt памук висок врат целосна рамо дизајн жени надвор резервоарот врвот жени без ракави потсмеваат turtleneck pleated врвот со корселе жените длабоко v деколте, долга блузи жените крило јаки долги ракави со кратки ракави кошули вратот боја блок ленти комбинација бејзбол туника tee жените pointy со кратки ракави кошули, блузи во повеќето лабава џемпери туника кратки блузи лабава светлина sweatshirt boho жените лето без ракави плажа печатени.

За производот

Слични предлози