• Ново
532478-001 Hp Напојување Серверот Напојување 400watt Излишни

532478-001 Hp Напојување Серверот Напојување 400watt Излишни

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

HP Излишни Сервер за Напојување.Резервни P/N : 532478-001. HP P/N : 509008-001. Модел : ДПС-400 AB-5. Макс Излез : 400 W.Состојба Забелешка : Used HP Излишни Серверот Моќ Supply Spare P/N : 532478-001 HP P/N : 509008-001 Model : ДПС-400 AB-5 Max Излез : 400 W.

За производот

Слични предлози