• Ново
Dixon 4030-DAVR-АЛ Алуминиум Камери и Жлебот Црево Фитинг, Пареа Обновување Спојка со Сонда, 4 Приклучок x 3 Адаптер

Dixon 4030-DAVR-АЛ Алуминиум Камери и Жлебот Црево Фитинг, Пареа Обновување Спојка со Сонда, 4 Приклучок x 3 Адаптер

DEN 711.12
Износ
Во продавницата.

Не се наменети за течни услуга, за пареа за обновување на само.Фрлија алуминиумски тело.Обложено јаглероден челик прст прстени.Бронза грб со нерѓосувачки челични игли.Buna-N заптивка.Не се наменети за течни услуга, за пареа за обновување на само.Фрлија алуминиумски тело.Обложено јаглероден челик прст прстени.Бронза грб со нерѓосувачки челични игли.Buna-N заптивка.Под никакви околности не треба да камери и жлебот спојки се користи за компримиран воздух или пареа услуга.

За производот

Слични предлози