• Ново
3342012-36 Зафат Кочење Канал Алуминиум 4-Дијамант Штица за Безбедност Хелиум, 36 Должина x 9-1/2 Ширина x 2 Длабочина

3342012-36 Зафат Кочење Канал Алуминиум 4-Дијамант Штица за Безбедност Хелиум, 36 Должина x 9-1/2 Ширина x 2 Длабочина

DEN 1298.16
Износ
Во продавницата.

Serrated редовна контрола кочење хелиум.Светло, лесно се справи со штици направи инсталацијата поедноставно и побрзо.Тие можат да бидат управувани од еден човек.Идеален за внатре или надвор локации каде кал, мраз, снег, масло и детергент може да се создаде опасни одење услови.Нуди одлична лизга отпор каде максимална безбедност underfoot е од суштинско значење.Контрола Кочење безбедност хелиум ѓон сигурно–во сите насоки–практично во секое место.Овие не се лизга редовна Контрола Кочење Безбедност Хелиум површини се идеални за внатре или надвор локации каде кал, мраз, снег, масло и детергент може да се создаде опасни одење услови.Дупки се доволно мали за да се фати повеќето паѓа алатки и други опасни предмети.Светло, лесно се справи со штици направи инсталацијата поедноставно и побрзо.Тие можат да бидат управувани од еден човек.Повеќето редовна контрола кочење делови се брзо им била заклучена, стегната или заварени во место, лесно поле-сече во речиси секој агол, или фабрикувани да се прилагодат на полето на услови.Неколку прилог уреди дозвола за прицврстување на повеќето постоечки поддржува, овозможувајќи брза инсталација или расклопување.Нуди одлична лизга отпор каде максимална безбедност underfoot е од суштинско значење.Редовна контрола кочење материјал ги исполнува против пролизгување вредности утврдени во Сојузна Спецификација RR-G-1602 A.

За производот

Слични предлози