• Ново
Хартиена Крпа Носителот Хотел Бања Рака Крпа Кутија Комерцијални Кујната Удар или Удар Слободни Ткиво Кутија Крпа Багажник

Хартиена Крпа Носителот Хотел Бања Рака Крпа Кутија Комерцијални Кујната Удар или Удар Слободни Ткиво Кутија Крпа Багажник

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Оваа хартиена крпа носител е висока густина водоотпорен тип, дебела и издржливи компресија отпор.Оваа хартиена крпа носителот има голем капацитет за дизајн,2 кутии на долго хартиени крпи можат да бидат сместени во внатрешноста на производот, едноставен и лесен.Push-button прекинувач, лесен и брз.Пошироката хартија штекер, лесен и брз штекер.Лак дизајн, удобно и убаво анти-нула страна, прекрасен изглед, погоден за комерцијални или домашна употреба.Оваа хартиена крпа носител е затворен водоотпорен,изработени од АБС материјал шприц, со висока густина карактеристики.Тоа може да се стави многу на ткивата, да се намали ткива замена фреквенција, е многу убаво, изгледот е исто така многу убав,многу погодна за комерцијални или домашна употреба.Тоа може да биде перфорирани инсталација, ако треба не перфориран инсталација,можете да забелешка.

За производот

Слични предлози