• Ново
LOVIVER Автомобил Возилото Дигитален LCD Дисплеј Термометар Температура Мерач Метар W/Clock

LOVIVER Автомобил Возилото Дигитален LCD Дисплеј Термометар Температура Мерач Метар W/Clock

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Сосема нов и висок квалитет.Дигитални температура на екранот.ако екранот е абнормален, и време треба да се ресетира.Нормално време LCD дисплеј.Сина назад светлина одржување на 5 секунди.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - Сина назад светлина одржување на 5 секунди - Нормално време LCD дисплеј - ако екранот е абнормален, и време треба да се ресетира - Дигитален температура display Specification : - Материјал : пластика - Боја : како на сликата прикажани Големина : прибл. 8.2 x 1.8 cm/3.2 x 0.7 inch Package Вклучува : 1pc Автомобил Часовник Thermometer Note : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата боја.

За производот

Слични предлози