• Ново
Tisch Бренд SF17168 Хидрофилна Polytetrafluoroethylene PTFE Шприц Филтри, 0.45 хм, 25мм, 1/pk/100 Пакет | Wettability: Хидрофилна | Максимум Оперативни Температура: 130 Степени C |

Tisch Бренд SF17168 Хидрофилна Polytetrafluoroethylene PTFE Шприц Филтри, 0.45 хм, 25мм, 1/pk/100 Пакет | Wettability:

DEN 2565.60
Износ
Во продавницата.

Polytetrafluoroethylene Хидрофилна PTFE Шприц Филтри. 0.45 um филтрација големината на порите. 25мм дијаметар полипропилен домување. 50 (ml/min@10psi) проток.Женски луер заклучи конектор влезот и машки намамат лизга полнач во штекер.Tisch Бренд SF17168 Хидрофилна Polytetrafluoroethylene PTFE Шприц Филтри, 0.45 хм, 25мм, 1/pk/100 пакет Wettability : Хидрофилна Максимум оперативни температура : 130 Степени C Пукна притисок (psi) : 87 |.

За производот

Слични предлози