• Ново
CANACK Мачка Куче Миленичиња Аеросол Комора Inhaler Spacer Ветеринарна Мачки Аеросол Комора Милениче Inhaler Spacer со Маска за Кучиња и Felines

CANACK Мачка Куче Миленичиња Аеросол Комора Inhaler Spacer Ветеринарна Мачки Аеросол Комора Милениче Inhaler Spacer со

DEN 1175.76
Износ
Во продавницата.

【 МИЛЕНИЧЕ INHALER 】 : Овој производ се користи за да им помогне на мачки или кучиња кои страдаат од респираторни заболувања обезбеди лекови и помогне да се испорача на вдишување лекови на длабоко во белите дробови на домашни миленици. 【 НАМЕНЕТА ЗА домашни МИЛЕНИЦИ】 : Нашите производи се достапни во три големини, и може да се најде најсоодветен маска за вашето домашно милениче. 【 ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ】 : ПВЦ материјал направи да се чувствувате комотно да го даде медицина или дишам на вашата омилена миленичиња, Повеќе лекови може да се вдишат подобро за мачки или кучињата за да се спречи губење на дроги и да се заштедат пари. 【 ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧИСТИ】 : Употреба и чистење на упатството е во прилог да ви помогне лесно да ја заврши работата, и не треба да се трошат многу време во истражување на тоа како да го користите. 【ГРИЖЕТЕ се СЛОБОДНИ ПО ПРОДАЖБАТА на】 : Ако имате какви било прашања или предлози, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви послужи wholeheartedly.

За производот

Слични предлози