• Ново
GBJ MGEHR1212-2 Grooving Алатка Носителот Машина за Носител со 10pcs MGMN200 MGMN200-G Калај Обложени Карбид Grooving Внесува 2mm Широк Grooving Карбид Внесува Струг Секачи Струг Grooving Cut-Off Алатка

GBJ MGEHR1212-2 Grooving Алатка Носителот Машина за Носител со 10pcs MGMN200 MGMN200-G Калај Обложени Карбид Grooving Внесува

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Пакет Содржина : 1 x MGEHR1212-2 +1x Клуч+10pcs MGMN200 (злато) влошки.Материјал на Носителот : Легиран челик и преку фалсификување процеси.Носителот месо тело : 10*10мм.Grooving Ширина : 2mm.Карактеристики : Додатоци челик е добар, долг живот, намалување на корисникот цената на премногу.Grooving Ширина : 2mm.Прифати Вметнете : SP200. Вкупна должина : 110mm.Месо тело висина : 26mm.Носителот Направени од карбид.Wearproof и durablity,.Преку Изгасне и стврднување,.Понуда долг животен век.Со 10pcs SP200 Карбид инсерти, дизајн за slotting ,cut-off и grooving.Grooving Ширина : 2mm.Прифати Вметнете : MGMN200. Вкупна должина : 100mm.Месо тело diamater : 12mm.Носителот Направени од 40 Cr Mo,.Wearproof и durablity,.Преку Изгасне и стврднување,.Понуда долг животен век.Со 10pcs MGMN200 Карбид инсерти, дизајн за slotting ,cut-off и grooving.Demensions : .Grooving Ширина : 2mm Прифати Вметнете : SP200 Overall должина : 110mm Shank висина : 26mm.КАРАКТЕРИСТИКИ : .Носителот Направени од карбид.Wearproof и durablity,Преку Изгасне и стврднување,Нудат долго услуга life With 10pcs SP200 Карбид инсерти, дизајн за slotting ,cut-off и grooving.Demensions : .Grooving Ширина : 2mm Accept Вметнете : MGMN200 Overall должина : 100mm Shank diamater : 12mm.КАРАКТЕРИСТИКИ : .Носителот Направени од 40 Cr Mo,Wearproof и durablity,Преку Изгасне и стврднување,Нудат долго услуга life With 10pcs MGMN200 Карбид инсерти, дизајн за slotting ,cut-off и grooving.

За производот

Слични предлози