• Ново
GUTIAN Топло и Удобно Миленичиња Куќа Мачки Отпадоци Мека Куче Кревет Руно Отпадоци Куче Кошница Мат Есен и Зима Куче Мат

GUTIAN Топло и Удобно Миленичиња Куќа Мачки Отпадоци Мека Куче Кревет Руно Отпадоци Куче Кошница Мат Есен и Зима Куче Мат

DEN 6042.72
Износ
Во продавницата.

Топло и удобно руно, доволно за да се загрее на студената зима.Мазна на допир, со мечтателни и удобно спиење искуство.На влошки можат да бидат поделени за лесно чистење.Меки, но не колапс, тивко уживајте во вашиот спиење време.Кожата-пријателски, меки, удобни, притисок-отпорни, дише, носат-отпорни, и нечистотија-отпорни.Големина : L код | Боја : A.

За производот

Слични предлози