• Ново
Затворен WiFi Безбедносната Камера со Жариште WiFi за Различни Затворен Места во Ќе го Поддржува Предлогот за Откривање на Далечинскиот Притисни Функција

Затворен WiFi Безбедносната Камера со Жариште WiFi за Различни Затворен Места во Ќе го Поддржува Предлогот за Откривање

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

1920 x 1080 P ултра-јасна слика и квалитет со висока дефиниција снимање е јасно дури и ако зумираната во.Доаѓа со жариште WIFI, патување и активности на отворено преку мобилен телефон директен режим на конекција, дури и ако нема Интернет, тоа може да се користи нормално, за да се задоволат потребите.На high-definition инфраред и не-светлина ноќ визија функција автоматски прекинувачи на ноќта видната функција на амбиентална светлина камера, која целосно ги задоволува потребите на домови/продавници и да е јасно видлива и дење и ноќе.Оваа камера поддржува движење откривање далечински притисни функција, кога областа на откривање е абнормален, тоа ќе испрати аларм порака на телефон СТАН за далечински реално време гледање.Со мали димензии, high-definition леќа и не-светло за ноќно гледање,оваа Wi Fi камерата е многу корисно.

За производот

Слични предлози