• Ново
Најк Мажите Обука Гимнастика Чевли

Најк Мажите Обука Гимнастика Чевли

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Спортски чевли.Велур и најлон горниот.Инспириран од 70-тите години работи модели.Произведено во Италија.Првично започна во 1979 година, Најк Daybreak е да се нурне во минатото.Со истата гума одиш со вафли структура и најлон горниот, нуди автентичен гроздобер стил.

За производот

Слични предлози