• Ново
DESIHOM Жолта и Сива Модерна Туш Завеса Среден Век Туш Завеса Геометриски Сива Апстракт Полиестер, Водоотпорен Туш Завеса 72X72 Инчен

DESIHOM Жолта и Сива Модерна Туш Завеса Среден Век Туш Завеса Геометриски Сива Апстракт Полиестер, Водоотпорен Туш Завеса

DEN 383.76
Износ
Во продавницата.

【КАРАКТЕРИСТИКИ】моделот на туш завеса е јасна и светла, а тука се и 12 метални прстени на врвот. 【ГОЛЕМИНА】туш завеса со големина 72 L страна 72 W инчи може да се одговараат и со редовни големина туш или када. 【ЦЕЛИ】На DESIHOM туш завесата не може да се користи само како туш завеса, но исто така се користи како прозорецот завеса, tapestry, партиција позадина. 【ПЕРЕЊЕ】Рака мие или машина за миење во ладна вода.Не користите кајгана. 【УСЛУГА 】може да проблематичниот од страна на по-продажбата на проблемот пред.Не грижете се.Ако туш завеса не ги задоволи вас, можеме да ви понудиме целосна наплата на услугата.Шарени мода DESIHOM туш завеса е направен од 100% полиестер, кој се издржливи и долготрајни.Кој живописни бои, остри линии и деликатна hemming, тоа ќе го задржи чист и совршен за создавање на пријатна и топол дом.

За производот

Слични предлози