• Ново
Beistle 3-D Тенис Централен Спортски Партија Прибор, Садови, 9.25, Зелено/Жолто/Црвени/Бели

Beistle 3-D Тенис Централен Спортски Партија Прибор, Садови, 9.25, Зелено/Жолто/Црвени/Бели

DEN 1855.20
Износ
Во продавницата.

Оваа точка е голема вредност!.Вклучува 1 централен во пакет.Мерките 10 инчи висок страна 9.25 инчи широка.Направени на одборот акции.Користите за да ги красат за тенис или спортски тематските партија.Beistle 54736 3-D Тенис Централен.Овој централен мерки 10 инчи висок страна 9.25 инчи широка.Тоа се прави на одборот акции и се печатени на двете страни на централен со слика на тенисот racquets и тениски топката.Украсете го вашиот табели со оваа голема централен!.На Beistle линија вклучува над 8,000 предмети - производи за речиси секој случај, прослава, или темата да се замисли.Од 1900 нашата мисија остана иста : да се Создаде производи со користење на најдобрите материјали и да ги највисоките стандарди.Нашите клиенти, производи, како и вработените се направи нас, кои сме ние.Ние сме Beistle Компанија.

За производот

Слични предлози