• Ново
Мало Ресурси 101W-МД Бело-Заврши Закачалка Организаторите

Мало Ресурси 101W-МД Бело-Заврши Закачалка Организаторите

DEN 262.08
Износ
Во продавницата.

Пакет Димензии : 5.08 cms (L) x 19.685 cms (W) x 85.09 cms (H).Тип На Производ : Продавница Тела И Опрема.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Кина.Овие закачалка организаторите се задржи на продажбата на подот уреден.Решетката е идеален за собирање на закачалки кои се неискористени.Овие закачалка организаторите ќе го направи тоа лесно да останете организирани на продажбата на подот.Решетката е корисен кога правите некоја продавница изгледаат професионално.Организаторите, исто така, ќе се направи употреба на закачалки удобен.

За производот

Слични предлози