• Ново
Bonarty Сребро Нерѓосувачки Челик Спомен Keepsake Pendant Змија Синџир Ѓердан Шарм

Bonarty Сребро Нерѓосувачки Челик Спомен Keepsake Pendant Змија Синџир Ѓердан Шарм

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

На врвот дупка е премногу мали за да се одржи таблети,може само да се стави во cremated пепел, мелени цвеќиња, парфем, етерични масла или било кој друг мал објект што сакате да ја чувате блиску до твоето срце.Овој стилски срцето urn pendant карактеристики прекрасна куче шепа, печати со букви.Љубов меморија за вас близок.Миленичиња куче засекогаш во моето срце.Прекрасен keepsakes и меморијални споменици,се спомени на твоите најдобри љубов со вас, без разлика каде и да одите.Опис : - Овој стилски срцето urn pendant карактеристики прекрасна куче шепа, печати со букви. - Љубов меморија за вас близок. - На врвот дупка е премногу мали за да се одржи таблети,може само да се стави во cremated пепел, мелени цвеќиња, парфем, етерични масла или било кој друг мал објект што сакате да ја чувате блиску до твоето срце. - Прекрасен keepsakes и меморијални споменици,се спомени на твоите најдобри љубов со вас, без разлика каде и да одите. - Домашни миленичиња куче засекогаш во моето срце.Спецификација : - Pendant 25x20x6mm/ 0.98x0.78x0.2 инчен - Дупка 4mm - Синџир 500mmx1.5mm/ 19.7x0.6 inch Package Вклучува : 1 Парче Cremation Pendant со Синџир Necklace Note : сликата прикажана е застапеноста на објектот, ќе добиете од вистинската големина на предмети, слика може да се појави поголем на вашиот екран.Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединечен мониторинг, ве молиме двојно проверите големините пред купување.

За производот

Слични предлози