• Ново
Оптички Аудио Кабел за Продолжување, VANAUX Оптички Женски Машки 90 степени SPDIF Toslink Кабел (1m/3.2 ft)

Оптички Аудио Кабел за Продолжување, VANAUX Оптички Женски Машки 90 степени SPDIF Toslink Кабел (1m/3.2 ft)

DEN 287.76
Износ
Во продавницата.

[ Оптички Женски Машки 90-Степен Оптички Кабел ] - Овој оптички кабел за продолжување може да се прошири на Оптички Женски интерфејс на вашиот сакан уред на позицијата што е погодно за вметнување и unplugging оптички влакна кабел, и во исто време се избегнува оптички аудио интерфејс на вашиот уред да бидат оштетени поради повеќе приклучување и unplugging. [ L-Облик & 360 Ротирачки Дизајн] - Со 90 степени и 360 степени слободно-ротирачки дизајниран приклучокот, овој оптички кабел ќе биде совршен во тесен простор и не треба да биде свиткана, што може да доведе до нестабилна сигнал на пренос, па дури и оштетување на оптички кабел кога свиткана сериозно. [ Hi-Fi Звук Quality ] - врз Основа на премија за оптички влакна-core, дава оптимална звучен сигнал, стабилна и добиваат RFI или EMI сигнал пречки. [ Широко компатибилен ] - VANAUX оптички аудио проширување кабелот е компатибилен со ЦД/ДВД, Блу-Реј Плеери, PS3/4, Xbox 360, Xbox Еден, Smart TV, Плазма ТВ, КОМПЈУТЕР-звучна картичка, DAT рекордери и high-definition уреди со TOSLINK/ОПТИЧКИ пристаништа. [ Она што Ќе Добиете ] - 1 * VANAUX 90 степени Оптички Машки да се Женски Оптички Кабел за Продолжување, кавга-бесплатно 12-месеци гаранција и пријателски 24/7 услуги на клиентите.Големина : 1m/3.2 ft.

За производот

Слични предлози