• Ново
DYNWAVE 2 парчиња Срцето Waterdrop Милениче Urn Pendant Keepsake Casket Спомен Накит DIY

DYNWAVE 2 парчиња Срцето Waterdrop Милениче Urn Pendant Keepsake Casket Спомен Накит DIY

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Совршен подарок за семејството и пријателите да се негува најблиски;.Оваа убава фигура на квалитетот накит, исто така, е водоотпорен pendant одговара за DIY ѓердан pendant.емајлот црвено.Тоа е прилично лесен за употреба, изгледа домот и, исто така, да се направи смисла;.На openable дизајн pendant е погодна да се одржи мала количина на некој близок или домашни миленици пепел,или се одржи на косата или парфем или љубов писмо;.Опис : - На openable дизајн pendant е погодна да се одржи мала количина на некој близок или домашни миленици пепел,или се одржи на косата или парфем или љубов писмо; - Тоа е прилично лесен за употреба, изгледа домот и, исто така, да се направи смисла; - Совршен подарок за семејството и пријателите да се негува најблиски; - Оваа убава фигура на квалитетот накит, исто така, е водоотпорен pendant одговара за DIY ѓердан pendant.Спецификација : - Материјал : Алуминиумски,Емајл Боја; - Pendant висина прибл. 2cm/ 0.79 инчи, со дијаметар од срце 2cm, шише 1.2 cm Package Вклучува : 2 Парче Срце Urn Pendant.

За производот

Слични предлози