• Ново
MaxMate Компатибилен со 2019-2022 Форд Ренџер Супер Кабината 4 инчен Овална Нерѓосувачки Челик Страна Чекор Шини Nerf Барови Работи Одбори | WB2F42057

MaxMate Компатибилен со 2019-2022 Форд Ренџер Супер Кабината 4 инчен Овална Нерѓосувачки Челик Страна Чекор Шини Nerf Барови

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

ВАЖНО : Само се вклопуваат Super Cab со 2 полна големина пред вратите & 2 suicided задните врати.НЕ за Super Crew Кабина со 4 полна големина врати (ве Молиме проверете Кабината Големина на сликата пред купување). 100% сосема нов 2 решетки за двете возач & патникот страни.Сите монтажа хардвер и DIY настава се вклучени.Чекор барови се направени на тешки 4 инчен овална од не ' рѓосувачки челик цевки со нерѓосувачки челик заварени крајот капи обезбедува дополнителна заштита за вашето возило!.УВ отпорни не се лизга широк чекор влошки.Лесно Не-Дупчење DIY инсталација во минути.Нашите чекор барови се направени од страна на OE стандард квалификувани производителот.Решетките се обезбеди сопствени-изграден стил тешки заштита и полесен пристап до вашиот Пикап и SUV на двете возачот страна и патнички страна.FITMENTCompatible Со 2019-2022 Форд Ренџер Супер Cab Our чекор барови се направени од страна на OE стандард квалификувани производителот.Решетките се обезбеди сопствени-изграден стил тешки заштита и полесен пристап до вашиот ЏИП и Пикап возило на двете возачот страна и патнички страна.

За производот

Слични предлози