• Ново
Камион задната врата Кабли, Еден Пар Пикап Камион задната врата Опашка Портата Кабли Компатибилен со С -, или-d Истрча/ger Ma/z/da 93-11

Камион задната врата Кабли, Еден Пар Пикап Камион задната врата Опашка Портата Кабли Компатибилен со С -, или-d Истрча/ger

DEN 1320.00
Износ
Во продавницата.

Овие две линии на поддршка на задна врата на пикап багажникот.Лесно да се инсталира, лесен за употреба. Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.▼КОМПАТИБИЛЕН СО▲- На задната врата Кабли особено дизајн за Ranger 93-11. ▼КОМПАТИБИЛЕН СО▲- На задната врата Кабли особено дизајн за Ranger 93-11. ▼ГАРАНЦИЈА за услугите▲- Ние сме посветени на обезбедување на квалитет и услуга по продажбата да се осигура дека може да се купи со доверба. ▼СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ▲- Изградена од страна на високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал за максимална трајност и сигурност, висока јачина и носат-отпор за долго време се користи. ▼ИСКЛУЧИТЕЛНИ ПЕРФОРМАНСИ▲- Овие две линии на поддршка на задна врата на пикап багажникот.Што повеќе, тоа е лесно да се инсталира, лесен за употреба и особено дизајн за Ranger 93-11.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со него, се додека не сте задоволни. 174g Fitment : за Ranger 93-11 Пакет се Вклучени : 2 x задната врата Кабли (1 пар) Забелешки : 1.Директен и одлична замена за стари или скршени еден. 100% сосема нов резервни задната врата кабли со врвен квалитет. Според фабричките спецификација, совршен натпревар за вашата оригинална возило. Лесно да се инсталира, но професионална инсталација е препорачливо! 3.Усвојување на елоксирани технологија, 100% сосема нов резервни задната врата кабли со врвен квалитет.

За производот

Слични предлози