• Ново
menolana Бебе Туш Капа Безбедно Шампон Капење Заштита Шапка Прилагодливи Стакло Капа за Години - В

menolana Бебе Туш Капа Безбедно Шампон Капење Заштита Шапка Прилагодливи Стакло Капа за Години - В

DEN 176.16
Износ
Во продавницата.

Со заштитна шампон стакло, вашето бебе нема да добиете сапун во очите повторно.Материјал : ЕВА Пластика;Големина на(Приближно) : 29x26cm/ 11.41x10.23inch.Го става на забава назад во бања време!.Лесно да се закачите и се вклопува безбедно на главата.Мека и лесна.Опис : - Материјал : ЕВА Пластика;Големина на(Приближно) : 29x26cm/ 11.41x10.23inch. - Со заштитна шампон стакло, вашето бебе нема да добиете сапун во очите повторно. - Лесно да се закачите и се вклопува безбедно на главата. - Мека и лесна. - Ја става забава назад во бања време!Пакетот Вклучува : 1 Парче Бебе Бања Cap Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

За производот

Слични предлози