• Ново
OIWAS Гласник Торба за Жените - Платно 14 Инчен Лаптоп Satchel Компјутер Briefcase Mens Crossbody Торба Училишниот Ранец

OIWAS Гласник Торба за Жените - Платно 14 Инчен Лаптоп Satchel Компјутер Briefcase Mens Crossbody Торба Училишниот Ранец

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

【Водоотпорен Платно Гласник Торба】OIWAS гласник торба направени од водоотпорен материјал кој е 600 D сила.Заштитете го вашиот работи во добра состојба, дури и во врнежлив ден. 【Мулти Бизнис Рамо Briefcase】Овој одмор пакет тежина 1.22 LB,капацитет е 14.2 Л Може да се носат како рамо satchel или лаптоп чанта од страна на вашиот избор.Одлично за работа,бизнис,отворено,слободно време или кампусот. 【Големи Оддел Торба за Лаптоп】Голем капацитет може да се одржи 14 инчи лаптоп,паричник,mobilephone,напојување,очила и сл.Повеќе внатрешните прегради задржи gadgets се стави во ред,посебен компјутер замрзнување заштита на лаптоп од гребење. 【Трајни и Добро Стокмено Satchel】Направени од премија на платно,тоа е добро, изберете за да го носат книги、лаптоп и сл тешки предмети.Може да се задржи за годините долготрајни нови. 【Humanize Дизајн Гласник Торба】Прилагодливи соочи рамо, рака може да се намали рамо замор,рефлексивни лента ве безбедност, дури и во ноќ и plug-in рака може да се одржи очила.Големина : 14 Инчен | Боја : Сива.

За производот

Слични предлози