• Ново
RXZ Безжична Замена за PS4 Контролер, Безжичен Контролер Двојна Вибрации Игра Џојстик Контролер за PS4/ Тенок/Pro, Компатибилни со PS4 Контролер (Бели+Сина)

RXZ Безжична Замена за PS4 Контролер, Безжичен Контролер Двојна Вибрации Игра Џојстик Контролер за PS4/ Тенок/Pro, Компатибилни

DEN 791.76
Износ
Во продавницата.

Копчето изгледот е точна и работата е погодно.Answer : ___________________________ Note : Ова PS4 контролор, не е погодна за FPS и TPS игри.На PS4 контролер постигнува максимална брзина на пренос на 2.RXZ PS4 Контролер Овој производ ќе се обезбеди 12 месеци квалитет.Контролорот опремен со 6-axis сензор ви дава чувство на realism.Ако притиснете на ГЛАСАЧКО место копчето и светлината бар трепка, ќе имаат електричен полнеж.Може да се користи со слушалки со кабел : Со џек за слушалки, можете да уживате во игра повеќе со гласовно поврзување на играта. Кога производот е поврзан со ps4 главната единица за прв пат, осигурете се дека производот е поврзан со usb линија во исклучување на државата пред поврзувањето на ps4 главната единица.Со контролер опремен со 6-axis сензор, тоа е целосна на реализам. Поврзете се со PS4 : (1) Внесете го USB-кабелот во PS4 главната единица и контролер. [6-оската жиро сензор и двојно HD вибрации].Оваа PS4 контролер може да се користи не само на PS4, но исто така и на PS4 / PS4 Pro / PS3 / PS3 Pro / Тенок PC (Windows7 / 8/10).Ако имате било какви проблеми со нашите производи или ако имате било какви прашања во врска со нашите company, ве молиме да се чувствуваат слободни да ја продавница или на центарот на главниот продавница и ние ќе ви одговори веднаш.Учеството копче ви овозможува да поставите видео, слика од екранот, или во живо, без pausing седницата.Во костец на левата и десната страна на контролорот се matte за да се спречи лизгање поради рака пот, даваат нежен допир на кожата.By изработка на површината на стап нерамна да се даде тоа не се лизга ефект, тоа е можно да се контролира карактер и се движи гледна точка, со мала сила.5 мм аудио џек поддржува компатибилни слушалки.Дополнително, 3.Можете да ја играат играта веднаш. [Компатибилни модели]. [Ергономски се справи & touchpad]. [Убаво подароци за семејството, пријатели и деца]. 【Разни Функции】 Двојна вибрации, забрзување/гравитацијата сензација, допрете го копчето, touch pad, 3.1 Mbps до најоддалечената врска на растојание од 10 m од PS4 / PS3 / PC. [Прекрасни детали] : Со кликање на допир подлога и интегрирани светлина бар ви понуди нов начин да се играат игри.Неговата тежина е само за 200g, вие не ќе се чувствувате уморни, кога играте игри за долго време.Со 6-оската жиро сензор функција, тоа може да се реализира повеќе лесно како што телесното чувство за цел, поле на гледање промени, и насока контрола.

За производот

Слични предлози